AstroForum Ένα Βήμα για την Ερασιτεχνική Αστρονομία
Συχνές Ερωτήσεις
Συχνές Ερωτήσεις
Αναζήτηση
Αναζήτηση
Σύνδεση
Σύνδεση
Αστροφωτογραφίες
Σας ευχαριστώ όλους!!!

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    AstroForum -> Γενικές συζητήσεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ammonite Απών

Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Αύγ 2010 14:26    Θέμα δημοσίευσης: Σας ευχαριστώ όλους!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόσφατα, το www.greeksky.gr ξεπέρασε τις 1.000.000 επισκέψεις. Όταν πριν από 3 1/2 χρόνια ξεκινούσα το ταξίδι μου στο συναρπαστικό κόσμο της ερασιτεχνικής αστρονομίας δεν φανταζόμουν σε καμία περίπτωση αυτή την ανταπόκριση.

Ευχαριστώ όλους εσάς από την κοινότητα του astroforum και του astrovox για την ηθική σας υποστήριξη και τα καλά σας λόγια. Επιπλέον θέλω να ευχαριστήσω τους παρακάτω φίλους για την πραγματικά πολύτιμη βοήθεια:

Τον Αντώνη Αγιομαμίτη γιατί η δουλειά του αποτελεί αστείρευτη πηγή έμπνευσης.

Τον Γιάννη Δουκουμόπουλο γιατί δίνει νόημα στην λέξη ‘άνθρωπος’.

Τον Δημήτρη Κούτουλα γιατί χωρίς την βοήθεια του σε τεχνικό επίπεδο θα προσπαθούσα ακόμα να ανακαλύψω τον τροχό.

Τους Κώστα Χριστοδουλόπουλο, Γιώργο Ταρσούδη, Γιώργο Χαμηλοθώρη και Φώτη Ρίζο για το πάθος και την αγάπη που έχουν για αυτές τις μικρές κουκίδες του νυχτερινού ουρανού.

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στην γυναίκα μου Τέρη γιατί:
1) Αν δεν μου έκανε δώρο εκείνο το μικρό τηλεσκόπιο δεν θα είχα ασχοληθεί με το hobby.
2) Την τρώει η μοναξιά όλα αυτά τα βράδια που είμαι στα βουνά.
3) Την τρώει η ατελείωτη αστρο-γκρίνια όταν δεν μου πετυχαίνει η λήψη.
4) Μου έκανε τον Παναγιώτη, για να έχω και εγώ κάποια στιγμή παρέα στις αστροφωτοεξορμήσεις!

Με εκτίμηση,

Χρήστος Κωτσιόπουλος.

GreekSky.jpg
 Περιγραφή:
 Μέγεθος Αρχείου:  80.07 KB
 Ειδώθηκε:  814 φορά(ές)

GreekSky.jpg

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ammonite στις Δευ 30 Αύγ 2010 15:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Despet Απών

Καλλιθέα Αθήνα / Σύρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Αύγ 2010 15:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμείς σε ευχαριστούμε για τις καταπληκτικές φωτό που μας χαρίζεις...μολονότι οι περισσότερες δεν έχουν "αστρονομικό" περιεχόμενο τελευταία...αλλά η κάμερα ..δε κάνει διακρίσεις.... Λες;...Χμμμμ... Αυτό είναι !!! Μεγάλε, είσαι κι ο πρώτος !

Επί τη ευκαιρία ....πολλούς χαιρετισμούς σε όλους, όσους αναφέρεις πιο πάνω....από τη Σύρο... Πολύ ευτυχής !

Υ.Γ
Γιάννη Χαμηλοθώρη ?...ή Γιώργο Χαμηλοθώρη..?! Λες;...Χμμμμ...

Επιστροφή στην κορυφή
ammonite Απών

Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Αύγ 2010 16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Despet έγραψε:
Και εμείς σε ευχαριστούμε για τις καταπληκτικές φωτό που μας χαρίζεις...μολονότι οι περισσότερες δεν έχουν "αστρονομικό" περιεχόμενο τελευταία...αλλά η κάμερα ..δε κάνει διακρίσεις.... Λες;...Χμμμμ... Αυτό είναι !!! Μεγάλε, είσαι κι ο πρώτος !

Επί τη ευκαιρία ....πολλούς χαιρετισμούς σε όλους, όσους αναφέρεις πιο πάνω....από τη Σύρο... Πολύ ευτυχής !

Thanks!!!

Despet έγραψε:

Υ.Γ
Γιάννη Χαμηλοθώρη ?...ή Γιώργο Χαμηλοθώρη..?! Λες;...Χμμμμ...

Ντροπή...
Διορθώθηκε!

paulgai Απών

thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Αύγ 2010 21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλά συγχαρητήρια για τις 1.000.000 επισκέψεις!! Μεγάλε, είσαι κι ο πρώτος ! Μεγάλε, είσαι κι ο πρώτος !
Συγχαρητήρια για τη συνολική σου προσπάθεια και τα θαυμάσια αποτελέσματα που
μας παρουσιάζεις τα τελευταία χρόνια.
Εύχομαι ολόψυχα οι 1.000.000 επισκέψεις να γίνουν 100.000.000.
Να δώσω και εγώ με την σειρά μου πολλά χαιρετίσματα στους φίλους που σε
βοήθησαν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    AstroForum -> Γενικές συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία σε αυτό το forum
Μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία από αυτό το forum